50 hommikujooga tundi

50 HOMMIKUJOOGA ONLINE TUNDI

  • Online
  • Juhendab: Toomas Õunap
  • Vaadatud: 1213 korda

Üks TASUTA hommikujooga tund!

Tere, Olen väga tänulik hommikujooga video eest.
Olen joogaga aeg-ajalt tegelenud ja hommikujooga harjutused mõjusid seljale ja jalgadele väga hästi.
Verevarustuse probleemid said leevendust ja mulle just meeldib, et harjutused on rahulikud ja pehmed.
Parimate soovidega,

Helgi M.

Tänan väga erilise kogemuse eest!
Ma olen joogamaailmas veel päris algaja, siis oli see minu jaoks nagu põnev avastusretk tundmatule maale. Keha oli alguses väga pinges ja pigem puine kui nõtke, aga tundsin muutust juba harjutuste soorituse käigus.

Füüsiliselt oli kerge kuumav tunne ja energia hakkas paremini liikuma nii seljas kui jalgades. Kindlasti praktiseerin veel! Minu edasine päev kujunes samuti väga energiarikkaks ja heatujuliseks :)

Siret R.

Tere. Hommikujooga oli mõnus, keha avardav, ergutav, samas rahustav. Päikest peab veel harjutama.Tänan!

Linda

Kuulun nende 635 hulka, kes vaatasid videot ja on seda hommikujoogat ka viimase nädala igal hommikul teinud. See äratab mind väga hästi üles ja häälestab päevaks. Elan maal, nii et päike on alati olemas.

See video tuli väga õigel ajal. Meil tehti pensionäridele hatha jooga grupp, käime koos korra nädalas, ja mulle väga sobib. Ja ka sõbrale saatsin video edasi. Aitäh!

Anne
00

days day

00

hours hour

00

minutes minute

00

seconds second

Osta kõik 50 hommikujooga tundi

Hind:

195,00 295,00 

Vali järelvaatamise aeg:

GARANTII: 100% riskivaba ost!
Minu kindel soov on, et see kursus oleks sulle kasulik.

Kui tunned 14 päeva jooksul ostust, et see kursus ei andnud sulle midagi kasulikku, kannan ilma küsimusi esitamata 100% rahast tagasi!

Sellise lubaduse saan anda, sest 20 aasta jooksul saadud tagasiside on valdavalt olnud väga positiivne.
Sa ei pea kulutama millelegi, millest sulle kasu pole.

PARIM algus suurepärasele päevale?

HOMMIKUJOOGA TUNNID TOIMUVAD IGA PÄEV, IGA ILMAGA EESTIMAA LOODUSES, VIHMAS JA PÄIKESEPAISTES, TUULES JA RAHES, JÕEKALDAL JA SÜGAVAL METSAS, KÕRKJASTIKUS JA POKUMAAL, MURUL JA AASAL, RAIESMIKUL JA MUSTIKAMETSAS, MÄNNIKUS JA KUUSEMETSAS, ÕITSVATE KIRSSIDE JA ÕUNAPUUDE ALL, ÕITSVATE SIRELITE JA KIBUVITSADE AROOMIS, MERE JA JÄRVE KALDAL.

Tuhandeid aastaid on joogid alustanud päeva hommikul harjutustega. Seda aega peetakse eriti oluliseks ajaks, kuna hommikused tegevused avaldavad soodsat mõju terveks päevaks. Aktiveerides kohe päeva alguses oma keha, teeb see tegevus sind erksaks, keskendumisvõime paraneb ja sinu tegemisted on tasakaalukamad. Lisaks kinnitavad teaduslikud uuringud harjutuste tegemise olulisust sinu töövõimele suurenemisele ja immuunsüsteemi tugevnemisele eriti hommikuti enne tööpäeva algust.

Millal teha harjutusi kui hommikul ei ole aega?

Kui sul ei ole võimalik harjutusi teha hommikul, saad võimaluse kas lõunapausil, õhtul või järgmise päeva hommikul. Hommikujoogatunnid on sulle kättesaadavad ja järelevaadatavad siis kui sulle sobib. Saad harjutusi teha kas toas, rõdul või õues. Ka aastaajad ei ole sulle takistuseks ja harjutusi tehes meenub kevad-suvine aeg koos linnulaulu ja putukate suminaga. Kui akende taga on on sügistorm või käre külm on hea teha harjutusi päikesepaistelisel aasa või õitsvate kirsipuude taustal.

Mis harjutusi hommikujoogas tehakse?

Hommikuti alustame keha äratamist lülisamba soojendavate tehnikatega, teeme mõned energiat tõstvad hingamise harjutused, vitaalsust ja aktiivsust aktiveerivad joogaharjutused. Piirkonnad nagu alaselg, istmik, käed ja jalad, pea ning kael on hommikujooga harjutustes põhilised teemad. Lisaks enesemassaaži tehnikad ja viimaseks tasakaalustav ja teadlikuse omadusi rakendav lühilõdvestus. Tihti lõpevad hommikujoogatunnid käte joogaga ehk mudratega. Teema ka lühikesed mudra meditatsioonid.

Miks ma peaks tegema hommikujoogat?

Aus vastus on, et sa ei pea tegema hommikujoogat. Aga võiks, kuna hommikujooga annab sulle:

- energiarikka tõuke, et sa püsiksid värske ja selge,

- suurema töövõime 

- parema stressi taluvuse

- parema enesetunde

- parema tervise

- aitab sul paremine püsida teadlik

Hommikujoogaga seonduvate muutuste märkamine

Need tulemused hakkavad ilmnema osaliselt kohe, osaliselt regulaarsel praktiseerimisel. Mõjud on mitmekülgsed ja nende positiivsete muutuste märkamine on oluline samm. Selleks, et märgata tulemusi on vaja peale harjutusi teha paus ja vaadelda, tunda mõjusid veidike pikemalt kui tavaliselt Kui muutusi ei märka siis mõne aja jooksul sa avastad, et oled harjutused pooleli jätnud.

Küsimus on miks jäätakse harjutused tavaliselt pooleli?

Harjutusi sa tegid vaid niikaua kuni seda tegevust toetav emotsioon on aktiivne ja kui see emotsioon rahunes, jäid ka harjutuste tegemine pooleli. See juhtus kuna sa ei märganud suuri ja olulisi muutuseid ja ei avastanud nende mõju sulle, tervisele ja heaolule.

Läbi muutuste märkamise, arusaamise ja kaalukuse andmine harjutuste tegemisele võimaldab sul luua pikaaegne püsiv liikumine paranemise, tasakaalustumise, heaolu ja selguse suunas.“ Toomas Õunap

50 hommikujoogatundi ootavad sind. Kõik hommikujooga tunnid kestavad umbes 30 minutit ja sisaldavad nii rahulikku sisse elamist kui väikest lõpulõdvestust. Rõhk on seljaharjutustele ja aktiivsuse äratamisele.

Tunnid on praktilised.

Toomas Õunap on lõpetanud TTÜ ja omandanud EBS-s MBA kraadi, lisaks lõpetanud Hiina Traditsioonilise Meditsiini Neijingi kooli, olnud ligi 30 aastat ettevõtja, 20 aastat joogaõpetaja, 10 aastat koolitaja ja massöör alates aastast 2002.

Loe Toomas Õunapist rohkem SIIN

Koolituse salvestist on võimalik järelvaadata vastavalt enda valitud perioodile kursuse ostukorvi lisamisel.

Küsimuste korral võta ühendust: info@pingetevabastamine.ee

Kui olete pensionär või õpilane ja soovite soodustust siis kirjuta: info@pingetevabastamine.ee

 

Head praktiseerimist soovides,

Toomas Õunap

Osta kõik 50 hommikujooga tundi

Hind:

195,00 295,00 

Vali järelvaatamise aeg:

Pingete vabastamine MTÜ

  • Siimu talu, 87311 Tori vald, Tabria küla, Pärnumaa, Eesti
  • +372 5101272
  • info@pingetevabastamine.ee

Liitu uudiskirjaga

Nii saad esimeste seas teada meie uutest kursustest, soodushindade kampaaniatest ning kasulikest sisuartiklitest.

Copyright © 2024 Pingetevabastamine.ee. Kõik õigused kaitstud.