Teadvuse rakendamine Hiina meditsiinis

TEADLIKKUSE RAKENDAMINE HIINA MEDITSIINIS

 • Online
 • Juhendab: Toomas Õunap
00

days day

00

hours hour

00

minutes minute

00

seconds second

Uus 4-osaline kursuste sari TEADLIKKUSE RAKENDAMINE HIINA MEDITSIINIS

sisaldab järgmisi kursuseid:

1. Peavalude leevendamine (kestvus 4 tundi, 27 praktikat ja kohe järelvaadatav)

2. Seljavalude leevendamine (kestvus 4 tundi ja kohe järelvaadatav)

3. Jalavalude leevendamine (kestvus 4 tundi ja kohe järelvaadatav)

4. Kätevalude leevendamine (kestvus 4 tundi ja kohe järelvaadatav)


Iga kursus koosneb kahest osast.

Esimeses osas luuakse baastingimused teadlikkuse rakendamiseks, vabastamaks energiakanalite blokeeringuid.

1. Luuakse tingimused emotsioonide rahunemiseks. See on kõikide praktikate aluslähtekoht, et fookus valitud tegevusel ei hüpleks ja et häirivaid faktoreid oleks oluliselt vähem.

2. Õpime looma vaikust oma mõtetest. Antud protsess loob selguse. Läbi selle on võimalik asuda praktiseerima.

3. Asume avastama! Kus on fookuse teine ots? Kus asub see, kes protsesse TEGELIKULT juhib? Kuidas sinna jõuda? Kuidas seal püsida? Kuidas sealt tegutseda?

Tehnikaid tuleks praktiseerida, kuni need on täielikult omandatud.


Sealt saab liikuda kursuse teise ossa, kus tegeletakse konkreetsete tasakaalutustega või tasakaalust väljas piirkonnaga.

 1. Kursus. Peavalude leevendamine. Selle kursuse teises osas keskendume erinevatele tasakaalutustele, mis Hiina Meditsiini järgi on peavalude eeldusteks. Siia kuuluvad ka tule ja vee tasakaalustavad tehnikad, kus õpime tõmbama tuld ülevalt alla ning siis tõmbama seda edasi jalgadesse.

  Tuulepunktide mõjutamine, prefrontaalset kortekit aktiveeriv tehnika pinge peavalude vabastamiseks, päikese punktid. Eraldi käsitleme ja jagame raviskeeme suuremate peavaludega seotud tasakaalutuste osas. Nendeks on: pingepeavalud, siinus peavalude ja migreeni raviskeemid.

 2. Kursus. Seljavalude leevendamine. Sellel kursusel läbime nii ala- kui ülaselja raviskeemid. Õpime vabastama lülisamba ja jalgade vahelist energiaväravat. See teadmine võib anda sulle kaalukust kursusel õpitavate tehnikate rakendamiseks. Aktiveerime vaagna piirkonnas olulised selja qi ringlust mõjutavaid punkte.

  Aktiveerime QI MERE ja avame ELU VÄRAVA ning turja ja kaelaga seotud ÕLA KAEVU maagilised punktid. Lisaks kuulub siia alaselja vaevuseid leevendav spetsiaalne energia ning vereringulust parandav ja lülisamba jäikust vabastav harjutus. Aktiveeritakse qi ringlust nii alaseljas, neerudes kui ka avatakse olulised neerude SHU punktid.

 3. Kursus. Jalavalude leevendamine. Jalgadel on olulised takistused pirnlihase piirkonnas. Õpime seal blokeeringu vabastama, et aktiveerida jalgade normaalne venoosne verevarustus. Külmad jalad - õpime aktiveerima neerude yang energiat selle tasakaalutuse leevendamiseks.

  Eraldi teemadena läbime puusavalude, ishiase ja lumbaagoga seotud probleemid ning punktid. Lisaks mõjutame puusa, reite, põlvede ja kanna valudega seotud punkte. Suur osa neist punktidest on kasutusel spordimeditsiinis ja füsioteraapias tänu taastavale, lõdvestavale ja valusid vähendavale mõjule. Lõpetuseks 5 punkti raviskeem veenilaiendite korral.

 4. Kursus. Kätevalude leevendamine. Kätevalude leevendamine. Külmad käed - õpime aktiveerima neerude yang energiat selle tasakaalutuse leevendamiseks. Käte akupunktide avamine. Randmete akupunktide avamine ja randme harjutus. Kätekrampide leevendamine ning karpaalkanali sündroomi leevendamine. Lisame sõrmede artriidi valude leevendamise.

  Erilist tähelepanu pöörame õlavalude leevendamisele ja nn külma õla sündroomile ja artriidile. Kursus lõpeb küünarnukiga seotud valude ja vaevuste leevendamisega. Avame immuunsüsteemi punkte kätel. Lisaks saame imetabase teadmise tehnika näol, kuidas pikendada eluiga läbi kõikide kätemeridiaanide avamise. Kõige tipuks ka üks noorendav tehnika.

 

Kõik 4 kursust lihvivad sinu oskust kasutada oma teadvuse omadusi akupunktide avamisel. Jah, need kursused on ülesse ehitatud vastavatele teemadele ning vastavatele akupunktide blokeeringutest vabastamisele. Kuid eelkõige keskendutakse sümptomitega seotud põhjustele.

Vabastatakse blokeeringud ja seejärel toimub kogu organismi tasakaalustumine, energia ja vereringe taastumine. Haiguse taandumine ja valude leevenemine on aga meeldiv kõrvaltoime

Toomas Õunap koolitaja.

Meistriklass on praktiline.

Toomas Õunap on lõpetanud TTÜ ja omandanud EBS-s MBA kraadi, lisaks lõpetanud Hiina Traditsioonilise Meditsiini Neijingi kooli, olnud ligi 30 aastat ettevõtja, 20 aastat joogaõpetaja, 10 aastat koolitaja ja 3 aastat massöör.

Loe Toomas Õunapist rohkem SIIN

Koolituse salvestist on võimalik järelvaadata vastavalt enda valitud perioodile kursuse ostukorvi lisamisel.

Küsimuste korral võta ühendust: info@pingetevabastamine.ee

Kui olete pensionär või õpilane ja soovite soodustust siis kirjutage: info@pingetevabastamine.ee

 

Head praktiseerimist soovides,

Toomas Õunap

Piletid

GARANTII: 100% riskivaba ost!
Minu kindel soov on, et see kursus oleks sulle kasulik.

Kui tunned 14 päeva jooksul ostust, et see kursus ei andnud sulle midagi kasulikku, kannan ilma küsimusi esitamata 100% rahast tagasi!

Sellise lubaduse saan anda, sest 20 aasta jooksul saadud tagasiside on valdavalt olnud väga positiivne.
Sa ei pea kulutama millelegi, millest sulle kasu pole.

00

days day

00

hours hour

00

minutes minute

00

seconds second

Kõik 4 kursust: Peavalud. Alaselg. Jalad. Käed.
Hind:

145,00 195,00 

Vali järelvaatamise aeg:
1. kursus: Peavalud
Hind:

50,00 80,00 

Vali järelvaatamise aeg:
2. kursus: Seljavalud
Hind:

50,00 80,00 

Vali järelvaatamise aeg:
3. kursus: Jalad
Hind:

50,00 80,00 

Vali järelvaatamise aeg:
4. kursus: Käed
Hind:

50,00 80,00 

Vali järelvaatamise aeg:

Pingete vabastamine MTÜ

 • Siimu talu, 87311 Tori vald, Tabria küla, Pärnumaa, Eesti
 • +372 5101272
 • info@pingetevabastamine.ee

Liitu uudiskirjaga

Nii saad esimeste seas teada meie uutest kursustest, soodushindade kampaaniatest ning kasulikest sisuartiklitest.

Copyright © 2024 Pingetevabastamine.ee. Kõik õigused kaitstud.