Kallis naine
Kallis naine
Kallis naine !

Sa oled mulle tõesti väga kallis. See on öeldud ilma igasuguse irooniata või tagamõtteta.

Tõesti oled sa kallis. Eriti kallis oled sa pulma aastapäeval ja sünnipäeval kuid üha kallimaks oled sa muutunud ka jõulude ajal, emadepäeval ja nimepäeval. Loomulikult oled sa eriliselt kallis ka naistepäeval. Eriti kallis on sinu maitse. Vahel on see nii kallis, et suisa pisar tuleb silma. Aga mehed ju ei nuta. Ma loodan, et sa mõistad, et ka tütar on isale kallis, väga kallis. Eriti kui tütreid on rohkem, eriti kui tütred on ema moodi, kallid. Ega kergemaks ei lähe kui tuleb külla sinu kallis ema. Vahel lihtsamalt kipub ta kohe kallis- tama. Kallis kingitus päästab siis alati päeva.

Kallis naine mul on sinuga vedanud, sest mõnel mu sõbral on kohe nii kallis naine, et pole pääsenud kuidagi pankrotist. Aga see eest on pääsenud tollest kallist naisest. Nii, et pole halba ilma heata.

Kallis naine sul on ka minuga vedanud, et ma olen nii vaene, et mul pole rohkem kallimaid, sinust kallimaid.

Sa oled soovinud alati kalleid kinke. Siin on veel üks KALLIS kingitus. Sa oled nutikas ja oled katsetanud peaaegu kõiki kalleid võimalusi, et ennast hästi tunda ja oma pingeid leevendada. Siin on sulle veel kümneid erilisi harjutusi, tehnikaid, meetodeid ja võtted, et saaksid oma pingeid leevendada ja end hästi tunda. Kui nende kursuste hinnad on sinu jaoks kallid, siis ära jäta seda enda teada vaid soodustuse kohale kirjuta lihtsalt KALLIS ja kõik hinnad hüppavad sinu jaoks imeväel mittekalliks.

Sinu mees

Pingete vabastamine MTÜ

  • Siimu talu, 87311 Tori vald, Tabria küla, Pärnumaa, Eesti
  • +372 5101272
  • info@pingetevabastamine.ee

Liitu uudiskirjaga

Nii saad esimeste seas teada meie uutest kursustest, soodushindade kampaaniatest ning kasulikest sisuartiklitest.

Copyright © 2024 Pingetevabastamine.ee. Kõik õigused kaitstud.